Yaz Modası

Yaz sezonu yaklaşıyor. Kabanlar, montlar, havlu çoraplar raflara kaldırılırken yerini kısa kollular, babet çoraplar, patik çoraplar, kısa şortlar alıyor.

Yaz geldiğinde çorap sektöründe de bir değişiklik yaşanmakta. Belirlenen modeller yazlık ürün olarak patik çorap, babet çorap, fileli ve yarım konç olarak üretilmeye başlanıyor.

Bizlerde sizin için bu süreçlerde aktif rol oynayarak, moda dünyasını takibe aldık. Moda dünyasından aldığımız fikirleri kendi modamıza, fikrimize ve kültürümüze göre yorumladık. Yazlık çoraplarımızın hepsini sizlere sunmak üzere mağzamıza ve internet online satış kanalımız olan desencorap.com ‘a yönlendirdik. Bu sene daha çok seveceğiniz tarzda desenli, renkli modellerimiz var. Tabii bunların yanında sadeliği ön plana çıkarmak isteyenler içinde düz renkli çoraplarımız da var. Yazın bile üşüyorum diyenler içinde 4 mevsim likralı çoraplarımız var. Kısacası bu yaz sizleri mükemmel çoraplar bekliyor. Bizler büyük bir emek ile çalışmalarımızı tamamladık. Modellerimizi göstermek adına  sizleri internet sitemize ve mağazalarımıza bekliyoruz.

 

Online satış : desencorap.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *